Reklam
Kız Oyun Severlerin Sitesi

Bebek Hastanesi Oyunu

Bebek Hastanesi
Kategori :Bakıcı Oyunları
19602 kez oynandı
Reklam   
Bebek Hastanesi Oyna
Sağ taraftaki mavi butonlardan üsttekine tıklayarak oyuna başlayın. Kapıdan verilen bebekleri alarak beşiğe yatırın. Bebek ağlayacak gibi olduğunda yanına giderek isteğine bakın. Sonrasında bebeği alarak isteğini yapın. Oyun MOUSE ile oynanıyor
Reklam   
Bebek Hastanesi oyunu, Bebek Hastanesi oyunları, kız oyunları

Tüm hakları buyulukiz.com e aittir.

buyulukiz.com Kız Oyunları sitesidir. Sürekli yenilenen Kız Oyunları oynabilir, Kız Oyunu Oynamak için sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. buyulukiz.com siz Kız Oyunu severler için sürekli güncellenmektedir. En eğlenceli en popüler kız oyunları ile canınız her sıkıldığında hiç uğraşmadan girip ıyun oynayıp çıkabilir, flash tabanlı en yeni kız oyunlarıyla rahatlıkla eğlenebilirsiniz. Özellikle Kızlar için hazırlanmış Kız Araba Oyunları kategorimizi ziyaret edip Kız araba oyunu oynayabilirsiniz. Kız Oyunları Oyna siz kızlar için Winx Oyunları kategorisinde birçok farklı Winx Oyunu bulunmaktadır. Bazı Winx Oyunlarında perileri daha güzel hale getirmek için süslerken, kimi oyunlarda ise Winx perilerimizi kıskandırmak için değişik yollara başvuruyorsunuz.
Kız Oyunları sitemize eklenen bütün oyunlar dünyaca ünlü oyun firmaları tarafından hazırlanmıştır ve hakları yayıncılarına aittir. Hak ihlali vb. bir durum olduğunu düşünüyor iseniz şikayet ve önerileriniz için aşağıda ki email adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
info[at]buyulukiz.com