Reklam
Kız Oyun Severlerin Sitesi

Kirpi Savaşları Oyunu

Kirpi Savaşları
Kategori :Macera Oyunları
4130 kez oynandı
Reklam   
Kirpi Savaşları Oyna
Ormandaki iyi huylu kirpiler ile kötü huylu kirpiler birbirlerine giriyorlar. Arazi kavgası yapmayan kirpiler birbirlerinin evlerini almak için kıyasıya savaşıyorlar. Siz de iyi kirpilerin tarafına geçip kirpilerin saldırmalarına yardımcı olun. Evlerinizdeki kirpi sayılarını yükselterek saldırılara karşı koyabilirsiniz. Evlerin arasında kirpi aktarımı yapmak için önce kirpi aktarmak istediğiniz evin üzerine fare ile tıklayın daha sonra aktarılacak evin üzerine tıklayın ve kirpiler yola çıktı bile.
Reklam   
savaş, bina, ev, kirpi, arazi, kız oyunları

Tüm hakları buyulukiz.com e aittir.

buyulukiz.com Kız Oyunları sitesidir. Sürekli yenilenen Kız Oyunları oynabilir, Kız Oyunu Oynamak için sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. buyulukiz.com siz Kız Oyunu severler için sürekli güncellenmektedir. En eğlenceli en popüler kız oyunları ile canınız her sıkıldığında hiç uğraşmadan girip ıyun oynayıp çıkabilir, flash tabanlı en yeni kız oyunlarıyla rahatlıkla eğlenebilirsiniz. Özellikle Kızlar için hazırlanmış Kız Araba Oyunları kategorimizi ziyaret edip Kız araba oyunu oynayabilirsiniz. Kız Oyunları Oyna siz kızlar için Winx Oyunları kategorisinde birçok farklı Winx Oyunu bulunmaktadır. Bazı Winx Oyunlarında perileri daha güzel hale getirmek için süslerken, kimi oyunlarda ise Winx perilerimizi kıskandırmak için değişik yollara başvuruyorsunuz.
Kız Oyunları sitemize eklenen bütün oyunlar dünyaca ünlü oyun firmaları tarafından hazırlanmıştır ve hakları yayıncılarına aittir. Hak ihlali vb. bir durum olduğunu düşünüyor iseniz şikayet ve önerileriniz için aşağıda ki email adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
info[at]buyulukiz.com