Reklam
Kız Oyun Severlerin Sitesi

Manikür Salonu Oyunu

Manikür Salonu
Kategori :Sue Oyunları
9507 kez oynandı
Reklam   
Manikür Salonu Oyna
Minik Sue'ye yeni açtığı manikür salonunda yardım etmelisin. Gelen müşterilerle ilgilenmek için alt tarafta bulunan küçük resimlerine tıklamalı, istedikleri gibi süsleyerek oje sürmelisin. Ojeyi sürdükten sonra makineyle kurutmayı unutmayın. Menüde bulunan "Start" butonunu kullanarak oyuna başlayabilirsiniz.
Reklam   
beceri, yıldız, makyaj, sue, salon, manikür salonu, el bakımı, parmak, oje, süs, desenli, manikür, kız oyunları

Tüm hakları buyulukiz.com e aittir.

buyulukiz.com Kız Oyunları sitesidir. Sürekli yenilenen Kız Oyunları oynabilir, Kız Oyunu Oynamak için sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz. buyulukiz.com siz Kız Oyunu severler için sürekli güncellenmektedir. En eğlenceli en popüler kız oyunları ile canınız her sıkıldığında hiç uğraşmadan girip ıyun oynayıp çıkabilir, flash tabanlı en yeni kız oyunlarıyla rahatlıkla eğlenebilirsiniz. Özellikle Kızlar için hazırlanmış Kız Araba Oyunları kategorimizi ziyaret edip Kız araba oyunu oynayabilirsiniz. Kız Oyunları Oyna siz kızlar için Winx Oyunları kategorisinde birçok farklı Winx Oyunu bulunmaktadır. Bazı Winx Oyunlarında perileri daha güzel hale getirmek için süslerken, kimi oyunlarda ise Winx perilerimizi kıskandırmak için değişik yollara başvuruyorsunuz.
Kız Oyunları sitemize eklenen bütün oyunlar dünyaca ünlü oyun firmaları tarafından hazırlanmıştır ve hakları yayıncılarına aittir. Hak ihlali vb. bir durum olduğunu düşünüyor iseniz şikayet ve önerileriniz için aşağıda ki email adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
info[at]buyulukiz.com